Home

Morbiditate multifuncțional acut stiri te dublu tenis Vibra înfometat cușcuș

Ioana Ducu şi Ioana Loredana Roşca au câştigat finala de dublu junioare de  la Roland-Garros - tenisdecamp.ro
Ioana Ducu şi Ioana Loredana Roşca au câştigat finala de dublu junioare de la Roland-Garros - tenisdecamp.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Florin Mergea a anunţat numele partenerului de dublu. Este un fost lider  mondial – Tenis, tenis, tenis
Florin Mergea a anunţat numele partenerului de dublu. Este un fost lider mondial – Tenis, tenis, tenis

Monica Niculescu, în finala turneului de la Nottingham, la dublu

Tenis / Gabriela Talabă-Lee, Sfert-finalistă în Turneul WTA De La Parma, în  Proba De Dublu — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Gabriela Talabă-Lee, Sfert-finalistă în Turneul WTA De La Parma, în Proba De Dublu — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Video Jucătoare de tenis din China dispărută

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și  pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24

Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova au cucerit trofeul în proba de  dublu feminin a turneului de la Wimbledon
Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova au cucerit trofeul în proba de dublu feminin a turneului de la Wimbledon

Jaqueline Cristian, în optimile probei de dublu de la Australian Open -  spotmedia.ro
Jaqueline Cristian, în optimile probei de dublu de la Australian Open - spotmedia.ro

Open Tenis: Stiri din Tenis, Turnee, Lectii, Profile, Recenzii

Tenis / Vanessa Popa Teiuşanu, finalistă în turneul de la Sharm El Sheikh,  în proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Vanessa Popa Teiuşanu, finalistă în turneul de la Sharm El Sheikh, în proba de dublu | Cuget Liber

Tenis / Irina Bara, sfert-finalistă în turneul WTA de la Montevideo, în  proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Irina Bara, sfert-finalistă în turneul WTA de la Montevideo, în proba de dublu | Cuget Liber

Adversarele tenismenelor române în proba de dublu de la Australian Open  2022 - spotmedia.ro
Adversarele tenismenelor române în proba de dublu de la Australian Open 2022 - spotmedia.ro

Video | Bogdan/Mladenovic - Chwalinska/ Maleckova 3-6, 6-4, 6-10. Perechea  româno-franceză, eliminată de la Varșovia
Video | Bogdan/Mladenovic - Chwalinska/ Maleckova 3-6, 6-4, 6-10. Perechea româno-franceză, eliminată de la Varșovia

Tenis / Irina Bara Va Disputa Finala Probei De Dublu A Turneului WTA De La  Buenos Aires — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Irina Bara Va Disputa Finala Probei De Dublu A Turneului WTA De La Buenos Aires — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Stiri despre John Isner dublu | Sport.ro

florin mergea - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
florin mergea - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

VIDEO | Cel mai nebun punct al anului in tenisul de dublu s-a jucat la  Turneul Campionilor! | Sport.ro
VIDEO | Cel mai nebun punct al anului in tenisul de dublu s-a jucat la Turneul Campionilor! | Sport.ro

Tenis / Ana Ioana Vârșa a câștigat finala probei de dublu a turneului de  juniori Soul Cup de la Istanbul | Cuget Liber
Tenis / Ana Ioana Vârșa a câștigat finala probei de dublu a turneului de juniori Soul Cup de la Istanbul | Cuget Liber

La dublu nu merge nimic! Begu, Olaru şi Bara au părăsit US Open-ul

Tenis: Bara şi Errani au câştigat titlul în proba de dublu la Buenos Aires  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Errani au câştigat titlul în proba de dublu la Buenos Aires (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Roland Garros: Coco Gauff, în finală și la dublu / Le va întâlni pe  campioanele ediției din 2016 - HotNews.ro
Roland Garros: Coco Gauff, în finală și la dublu / Le va întâlni pe campioanele ediției din 2016 - HotNews.ro

Stiri din Tenis | Open Tenis

Tenis | Monica Niculescu, în sferturile de dublu la Washington - GdS Sport

Trei românce, în finala de dublu la Campionatele Europene de tenis de masă.  România are asigurat aurul
Trei românce, în finala de dublu la Campionatele Europene de tenis de masă. România are asigurat aurul