un milion chimicale elită trasee bicicleta piatra neamt segment portabil ideologie

Descoperă Neamțul pe bicicletă!

DownhiIl Piatra Neamt - Blog Bogdan Oproiu

Traseu Padurea Balaurului – Cozla Bike

Tare ca Piatra – Vizitează Neamț

NE DAM CEL MAI CUNOSCUT TRASEU DE DOWNHILL DIN ROMANIA!-TARE CA PIATRA -  YouTube
NE DAM CEL MAI CUNOSCUT TRASEU DE DOWNHILL DIN ROMANIA!-TARE CA PIATRA - YouTube

Plimbări cu biciclete electrice | Pensiunea Ianis Piatra Neamt

Pedalam pe Cozla si coboram pe Tare Ca Piatra !!! - YouTube

Cu bicicleta prin Neamț. Evenimente și trasee pentru bicicliști.

Masa Critica Piatra Neamt | Community | Piatra Neamt

Apel către Primăria Piatra-Neamț, după ce mai mulți copii au ajuns la spital

Trasee – Cozla Bike

Piatra Bike Trails – CEDNE – Centrul EUROPE DIRECT Nord-Est

Gheorghe Ciupercă din Piatra Neamț, a terminat cea de-a 41-a călătorie pe  bicicletă prin România
Gheorghe Ciupercă din Piatra Neamț, a terminat cea de-a 41-a călătorie pe bicicletă prin România

După un tur al României pe bicicletă, Gheorghe Ciupercă a fost întâmpinat  la Piatra-Neamț cu aplauze și tricoul de campion (VIDEO) ©
După un tur al României pe bicicletă, Gheorghe Ciupercă a fost întâmpinat la Piatra-Neamț cu aplauze și tricoul de campion (VIDEO) ©

Ciclist la 80 ani. Recordul lui Gheorghe Ciupercă din Piatra Neamţ: mii de  kilometri străbătuţi în turul României VIDEO | adevarul.ro
Ciclist la 80 ani. Recordul lui Gheorghe Ciupercă din Piatra Neamţ: mii de kilometri străbătuţi în turul României VIDEO | adevarul.ro

Spectacol şi adrenalină la concursul Tare ca Piatra. Curse de coborâre cu  bicicleta pe traseu accidentat la Piatra Neamţ | adevarul.ro
Spectacol şi adrenalină la concursul Tare ca Piatra. Curse de coborâre cu bicicleta pe traseu accidentat la Piatra Neamţ | adevarul.ro

Proiect de peste 1 milion de euro pentru alte piste de biciclete în Piatra  Neamţ » Monitorul de Neamț și Roman
Proiect de peste 1 milion de euro pentru alte piste de biciclete în Piatra Neamţ » Monitorul de Neamț și Roman